Hakkımda

Doç. Dr. ERKAN ELÇİ

Merhaba, ben Doç. Dr. Erkan Elçi. Tıp eğitimime 2007 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladım ve ardından 2013 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimimi tamamladım. Kariyerimin ilk yıllarında Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde mecburi hizmetimi tamamladım ve sonrasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi’nde klinik sorumlu ve uzman hekim olarak görev yaptım.

Uzmanlık alanımda kendimi sürekli geliştirmek ve daha ileri seviyelere taşımak için çaba sarf ettim. Özellikle robotik cerrahi, ileri düzey laparoskopik cerrahi, jinekolojik kanserler, infertilite ve riskli gebelikler konularında yoğun bir şekilde çalıştım ve araştırmalar yaptım. Bu alanlarda edindiğim bilgi ve deneyimlerimi günlük klinik uygulamalarımda da aktif bir şekilde kullanmaktayım.

SAĞLIKTA
UZMAN BAKIŞ

2018 yılında Başasistanlık kriterleri ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’ne atanarak İstanbul’a taşındım ve burada uzman hekim olarak görev aldım. Ardından S.B.Ü Haydarpaşa Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalıştım ve 2021 yılında S.B.Ü Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’nde doçentlik ünvanını aldım.

Şu an İstinye Üniversitesi Hastanesi MedicalPark Gaziosmanpaşa’da Kadın Hastalıkları – Doğum uzmanı olarak görevime devam ediyorum. Mesleğimdeki her adımı büyük bir tutku ve özveriyle atmaya devam ediyorum. Hastalarıma en iyi sağlık hizmetini sunmak, onların sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Nasıl çalışıyoruz

"Modern Tedavi Yöntemleriyle Uzman Bakış"

Kliniğimiz randevulu çalışmakta olup, her hasta bizim için özeldir ve sağlık durumunuzla ilgili detaylı bir değerlendirme yaparak, size en uygun tedavi planını oluşturuyoruz. Çalışma prensibimizde, şeffaflık ve iletişim büyük bir önem taşır. Tedavi süreciniz boyunca her adımda size detaylı bilgi vermek ve süreci anlamanızı sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Yıllık Tecrübe
0 +
Mutlu Danışan
0 +
Hizmet
0 +
Memnuniyet
% 0